flemming (2)

Flemming Møller. Partner
SEO & digital markedsføring
flemming@innosites.dk

figure

Henrik Jensen. Partner
Salg og PR
henrik@innosites.dk

daniel (2)

Daniel Thorø
Wordpress og Woocommerse
daniel@innosites.dk

anika 2015

Anika Møller
Journalist og tekstforfatter
anika@innosites.dk

julie

Julie Kristensen
Grafisk design
julie@innosites.dk

figure

Peter programmør
WordPress og hardcore PHP
peter@innosites.dk

 

 

 

I innosites har vi tilknyttet en stab af kompetente IT folk, hvor vi med vores fælles
kompetencer dækker hele IT paletten. Derudover har vi freelancere tilknyttet som
mestrer mere specifikke opgaver. 

Er du studerende, freelancer, jobsøgende eller søger praktikplads, 
så lad os høre fra dig.

 Logoscript

Ejet af Danetech.dk | CVR. 25 98 83 37 | Innovatorium
Birk Centerpark 40 | 7400 Herning | Tlf. 2689 3300mail@innosites.dk

TOP